QNB Finansbank Dolar Vadeli ve Euro Vadeli Hesap Faiz Oranları

QNB Finansbank vadeli hesap uyarınca müşterilerine yüksek getiri sunuyor. Türk Lirası için faiz getirisi veren banka, döviz mevduatı bulunan müşterileri için de getiri olanağı sunuyor. QNB Finansbank dolar vadeli hesap ve Euro vadeli hesap kapsamında müşterilerine yüksek faizle getiri sağlamalarına imkan tanıyor.

Vadeli Dolar Hesabı!

QNB Finansbank vadeli dolar hesabı kapsamında müşterilerine farklı seçeneklerde farklı faiz oranları tayin etmiştir. E- vadeli dolar hesabı kapsamında vade ve mevduat meblağı ayırt etmeksizin banka tarafından yüzde 1,5 faiz oranı uygulanmaktadır. Bununla birlikte QNB Finansbank biriktiren hesaptan faydalanarak dolar cinsi mevduatını bankada değerlendirmek isteyen müşteriler için belirlenen faiz oranı yüzde 1,8 seviyesindedir.

Çift Sarılı hesap kapsamında QNB Finansbank tarafından müşterilere en uygun faiz oranları sunulmaktadır. QNB Finansbank çift sarılı hesap avantajlarından yararlanmak isteyen müşteriler için tanışma faiz oranı yüzde 3,15 olarak tayin edilmiştir. Bahse konu faiz oranları için banka tarafından herhangi bir vade sınırı yahut mevduat dilimi tayin edilmemiştir. Geniş çaplı bilgi edinmek isteyen ve hesap başvurusu gerçekleştirmek amacındaki müşterilerin banka şubeleriyle görüşmelerinde yarar vardır.

Vadeli Euro Hesabı!

QNB Finansbank vadeli Euro hesabı uyarınca müşterilerine birden fazla hesap sunmaktadır. Bu hesaplar dahilinde müşterilere farklı faiz oranları tayin edilmiştir. E- vadeli Euro hesabı uyarınca vade ve mevduat miktarı ayırt etmeksizin banka tarafından yüzde 1 faiz oranı, biriktiren hesaptan faydalanarak Euro cinsi mevduatını bankada değerlendirmek isteyen müşteriler için yüzde 1,1 faiz oranı ve çift sarılı hesap kapsamında QNB Finansbank’ta mevduatını değerlendirmek isteyen müşteriler için tanışma faiz oranı yüzde 1,35 olarak belirlenmiştir.

Bahse konu faizler müşteri özelinde değişiklik gösterebildiğinden, dolar ve Euro cinsinde mevduatını bankaya götürmek isteyenlerin şahsen banka şubeleriyle görüşmelerinde fayda vardır.