ING Bank Turuncu Hesap Günlük Faiz Nedir?

Ülkemizde yıllarda bankacılık sektöründe hizmet veren ING Bank, diğer bankalar ile karşılaştırıldığı zaman müşterilerine oldukça avantajlı imkanlar sunduğu görülmektedir. Birçok imkanı internet üzerinden işlem yaparak sunan ve müşterilerini şubeye gelmeden hesap açmasına sağlayan ING Bank, uygun faiz oranları, avantajlı vade süreli sunduğu kredi imkanıyla da müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanında olmaktadır.

Bankaların pek çoğu sadece vadesiz bir hesap açımı için bile birçok prosedür uygular, gerekli olan ya da olmayan çok sayıda evrak talep eder. Vadeli veya vadesiz her türlü hesabı açmak için ING Bank’ın resmi internet sitesine giriş yapmak ve ilgili formu doldurmak yeterlidir. Doldurulan forma kısa sürede özellikle telefon desteği ile müşterilere dönüş yapılmaktadır. Kişiler, internet ve mobil bankacılık üzerinden de kendi hesaplarının takiplerini gerçekleştirebilmektedirler.

Sadece kendi bünyesinde olan turuncu hesap bunun en uygun kanıtıdır. Açılan hesapların faiz oranları oldukça yüksek olması ve hesap açıldığı andan itibaren hesapta faiz olmasa bile günlük faiz işlemektedir. Hafta içi 17:00’den önce yatırılan paralar bile günlük faiz oranlarından yoksun kalmamaktadır.

Pek çok banka ile kıyaslandığı zaman çok daha iyi ve avantajlı olan ING Bank hesapları uğraşmadan veya bankaya gitmeden, doğrudan dilediği hesaba EFT veya havale yapmak da mümkündğr. Hoş geldin avantajları ile açılan hesaplar, kendi günlük faizinin yanında ayrıca müşterilere hoş geldin faizini de işletmektedir. Hesaplardaki faizler her gün gecelik olarak işlenmektedir.