İş Bankası’ndan Kredi Kartı Kampanyası! Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası ​Maximum Kart ile Türkiye’de sayısı 200.000‘den fazla olan İş Bankası Maximum üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapılabilir, böylece karta sahip olan müşteriler, İş Bankasının sahip olduğu yaygın ağ ile ihtiyaçlarını daha fazla ertelemeden istediklerine sahip olup, bütçelerini sarsmayacak şekilde, eşit taksitler halinde kolayca geri ödeyebilirler. Ayrıca, alışverişlerinden kazandıkları maxipuanlar ile kazanıp, İş Bankası maximum üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilme imkanına da sahip olurlar.

İş Bankası Maximum Kart Nerelerde Geçerli?

İş Bankası maximum kart, yurtiçinde ve yurtdışında VISA / MasterCard amblemi bulunan tüm noktalarda geçerli olmaktadır. Üstelik yurtdışında yapılan alışverişlerden de Maxipuan kazanılabilmektedir. Maximum kart yurt dışında kullanıldığında, yapılan alışverişler, hesap özetinize TL olarak yansıtılır, böylece yurtiçinde yapılan alışverişlerle birlikte yurtdışı alışverişleri de rahatlıkla takip edilebilir.

İş Bankası Maximum Kart Taksit Sayısı Kaçtır?

Nakit ihtiyaçlarda da Maximum Kart 7 gün / 24 saat, her an kullanılabilir. İhtiyaç halinde maximum kart ile nakit avans çekebilir ya da taksitli nakit avans hizmeti ile de nakit kullanımlarda geri ödemeler 12 aya varan vadeler ve eşit taksitler şeklinde kolaylıkla ödenebilir.

İş Bankası Maximum Kartın Kullanıldığı Diğer Durumlar Nelerdir?

Maximum Kart ile banka müşterileri, tüm bankamatiklerden vadesiz hesaplarına ulaşabilir, bankamatik kart ile yapılan para yatırma, para çekme ve benzer birçok işlemi de iş bankası maximum kart ile yapabilir.

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu

İş bankası maximum kart başvurusu yapmak isteyenler, internet şubesinden, 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerine ait telefon şubelerinden, bankamatiklerden ya da en yakın İş Bankası Şubelerinden başvuru yapabilirler. Daha da pratik yolu ise, cep telefonundan maximum boşluk TC Kimlik Numarası yazılıp, 4402’ye kısa mesaj atarak da başvuruda bulunulabilirler.