Online Kredi Veren Bankalar

Teknolojinin artık günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olduğu düşünülürse, hizmet sektörünün de teknolojiden faydalanması kaçınılmaz olacaktır. İnternetin yaygın kullanımıyla birlikte artık e-ticaretten tutun ki bankacılık işlemlerine kadar birçok hizmet bu yolla sağlanmaktadır.

Bankacılık sektörüne değinilecek olursa; artık günümüzde Havale/EFT, kredi kullanımları, ödemeler, piyasa takibi, yatırımlar ve yine birçok banka işlemi internet üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir.

Online bankacılık hizmetleriyle birlikte kredi çekmek için çoğu zaman bankaya gitmenize dahi gerek kalmamaktadır. Özellikle ihtiyaç kredileri için birçok banka şubesiz bankacılık hizmetiyle hiçbir işleme gerek duymadan kredi vermektedir.

Online Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Artık deyim yerindeyse online kredi vermeyen banka kalmamıştır. Birçok banka online kredi hizmeti sunmaktadır. İnternet üzerinden size sunulan formların doldurumuyla birlikte, onay  süreci ve değerlendirmeyle ilgili ya telefon, ya sms ya da mail yoluyla bilgilendirilmeniz sağlanmaktadır.

Online kredi veren bankalar ise şunlardır; Garanti Bankası, Finansbank, Yapı Kredi Bankası, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Odeabank, Akbank, ING Bank, Bankpozitif, Fibabanka, Abank, Alternatif Bank gibi sıralanabilir. Bu bankaların şubesiz bankacılık hizmetleriyle de online kredi çekebilirsiniz. Krediler hesabınıza hızlı bir şekilde geçerek, hızlı bir hizmet sağlanmaktadır. Bazı bankalar, direkt hesabınıza paranızı yatırırken bazı bankalarsa kredinizi size kadar getirebilmektedir. Onay ve imza süreci için yine sizi ziyaret ederek kredi çekim işlemlerinzde sizi şubeye kadar yormamaktadır.

Online kredi hizmetinden faydalanmak için hizmet aldığınız bankadan veya dilediğiniz bankadan bilgi alabilirsiniz.