Garanti’den Yaza Özel Online Kredi!

Garanti Bankası, müşterilerine internetten başvuru yapabilecekleri, düşük faiz oranlarıyla yaz kredisi kampanyası sunuyor. 48 aya kadar uzanan ödeme planlarıyla online kredi sahibi olma, öncesinde yapılan başvuruların tamamlanma fırsatı sunuluyor.

Garanti Bankası Yaza Özel Online Kredi Kampanyası

Garanti Bankası’nın yaza özel sunduğu online kredi kampanyasına başvurular bankanın internet sitesinden hızlı ve kolay yapılabiliyor. Kişiye özel ödeme planları ile sunulan kampanyanın faiz oranları yüzde 1,74’ten başlıyor. Kredi faiz oranlarının değişimi ise kişilerin findeks notuna göre değişiklik gösteriyor. Faiz oranının üst limiti yüzde 1,89 olup, bu sadece düşük findeks notuna sahip olanlar için uygulanıyor. Yüksek kredi notuna sahip olanları için ise yüzde 1,74 faiz uygulanıyor.


Online kredi başvurusu Garanti Cep uygulamasıyla da yapılıyor. Bunun için uygulamanın telefona yüklenmesi, gerekli işlemler adımlarının takip edilmesi gerekiyor. Devamında ise kredi onaylanırsa banka müşterilerinin hesaplarına finansmanlarını transfer ediyor.

İnternetten kredi başvurusu yapanlar için kredi üst limiti 25 bin lira olarak belirlenmiştir. Ancak banka şubelerine gidip yaz kredisi için başvuru yapacaklar 25 bin liradan daha yüksek tutarda kredi alabiliyor. Kişiler bu kampanyadan yararlanırken sigorta yaptırmak zorunda olup, aynı zamanda kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar tahsis ücreti alınıyor. Bu ücret tek seferlik alınıyor.

10.000 TL Garanti’den Yaz Kredi

Garanti’den yaz kredisi kampanyası dahilinde 4 yıl vadeli ödeme planıyla 10 bin lira alınması halinde ödenecek en düşük tutarlı kredi taksidi 331,88  TL, en yüksek tutarlı kredi taksidi ise 344,05 TL olmaktadır. Temin edilecek tahsis ücreti 50 TL olup, sigorta ücretleri ise kişiden kişiye göre değişmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 27 Haziran 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page?

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.