3 Ay Ertelemeli Günde 10 TL’den Başlayan Taksitlerle İhtiyaç Kredisi

Geçtiğimiz yılın ikinci çeyreğinde Katar Bankası QNB’ye satılan Finansbank, yeni kurumsal kimliği ile birlikte kampanyalarına tüm hızı ile devam ediyor.

QNB Finansbank’ın yeni kredi kampanyası ile 3 ay ertelemeli kredi olanağı sunuyor. Üstelik günde 10 Türk Lirası tutarından başlayan taksitler ile birlikte. İşte, QNB Finansbank’ın ihtiyaç kampanyasına dair tüm detaylar.

Cep telefonunuzun SMS bölümünden T.C. Kimlik Numaranızı yazıp, 5030’a göndermeniz halinde rahatlıkla başvurabileceğiniz ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1,17’den başlayan faizler ile kredi olanağı sağlıyor. 3 ay ertelemeli, 48 aya kadar vade seçeneği sunan QNB Finansbank, alışverişten borç kapatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilme olanağı sunuyor.

10.000 Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisinden faydalanmanız halinde aylık yüzde 1,17 faiz oranı ile işlem yapan QNB Finansbank, 48 aylık ödeme periyodunda aylık 288 Türk Lirasında eşit taksitler halinde ödeme yapmanıza olanak sağlarken; 52,5 Türk Lirası Kredi Tahsis Ücreti, 351,55 Türk Lirası Sigorta Prim Tutarı ücreti alıyor.

Eğer kredinizi 3 ay ertelemeli olarak ödemeye başlamak istiyorsanız, yine aylık yüzde 1,17 oranında faiz uygulayan QNB Finansbank, tüm masrafsal işlemler dahil olarak geriye kalan 45 ayda aylık 310 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödemenize olanak sağlıyor.

Kredi Kayıt Bürosu’nun belirlediği kredi skoruna göre aylık yüzde 1,17’den başlayan faizlerden yüzde 1,61’e kadar faiz belirleyen QNB Finansbank, 48 aylık ödemelerde en az 288 Türk Lirası taksit seçeneği sunarken, en fazla 322 Türk Lirası tutarında taksit seçeneği sunuyor. 3 aylık erteleme seçeneğinin talep edilmesi halinde ise en düşük taksit miktarı 310 Türk Lirası olurken maksimum Türk Lirası 348 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

En uygun ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 1,17’den başlayan faiz oranları ile kredi olanağı sunan QNB Finansbank, 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvuru olanağı sağlarken, aynı şekilde internet sitesi üzerinden de ön başvuru yapılmasına olanak sağlıyor. Ön başvurunuzun onayı sonrasında ise size en yakın QNB Finansbank şubesinden başvurunuzu tamamlayarak, kredinizi temin edebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarından ve uygun ödeme koşullarından faydalanmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.