Hac ve Umre İçin Gerekli Finansman Ziraat Katılım Bankası’nda!

Ziraat Katılım Bankası, Hac ibadeti ya da Umre ibadeti için ihtiyaç duyduğunuz nakit finansmanınızı sağlayarak, uygun kâr oranları ile birlikte 48 aya kadar vadelendiriyor.

Size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek rahatlıkla temin edebileceğiniz Hac ve Umre Finansmanı ile birlikte nakit sorununuzu pratik bir şekilde ortadan kaldırabilir, ibadetinizi gönül rahatlığı ile yerine getirerek, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Katılım Bankacılığı prensipleri ile birlikte temin edeceğiniz Hac ve Umre Finansmanı için, Ziraat Katılım Bankası aylık yüzde 1,15 oranında kâr oranı uygalaması yapıyor. Temin edeceğiniz finansmanı 48 aya kadar vadelendiren Ziraat Katılım Bankası, kolay ödeme koşulları ile birlikte ödeme yapmanıza da olanak sağlıyor.

Ziraat Katılım Bankası’ndan Hac ve Umre Finansmanı temin etmek için, size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderken nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuzun fotokopisi, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz ve satın alacağınız hizmete dair adınıza düzenlenmiş proforma faturanın yanınızda bulunması gerekiyor. Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek Hac ve Umre ibadetiniz için gerekli olan finansmanı rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak acil nakit ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretmek ve bütçeniz için en doğru ödeme planını hangi banka ile oluşturacağınıza karar verebilmek adına sizin için en uygun kredilere yer verdiğimiz krediler kategorimize göz atabilirsiniz.