TEB’den Hazır 7500 Türk Lirası Kredi!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. 

Size en yakın Türk Ekonomi Bankası (TEB)’e giderek kredi başvurusu gerçekleştirmeniz halinde ortalama 24 saatlik süre zarfı içerisinde sonuçlanan ihtiyaç kredisinde herhangi bir ön kefil şartı talep edilmiyor. Türk Ekonomi Bankası şubelerinden, Türk Ekonomi Bankası müşteri hizmetilerini arayarak, TEB ATM’lerinden, Cepteteb uygulaması üzerinden ve Türk Ekonomi Bankası internet bankacılığı üzerinden başvurarak temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi ile birlikte yaz aylarında oluşabilecek masraflarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası’ndan temin edebileceğiniz 5 bin Türk Lirası, 7 bin 500 Türk Lirası, 10 bin Türk Lirası gibi tutarlardaki ihityaç kredileriniz için 48 ay vade tercihini seçerek aylık düşük fiyatlar ile ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlanıyor.

Türk Ekonomi Bankası’ndan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı gösteren nüfus cüzdanınız, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş maaş bordrosu, emekli hesap cüzdanı, kira kontratı gibi gelir belgeniz ve son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğal gaz ya da telefon faturalarını yanınıza alarak kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini tespit edebilirsiniz.