Denizbank’tan Hoşgeldin Kredisi!

Denizbank, önceki dönemlerinde kendi bankasından kredi kullanmamış kişilere özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Denizbank Hoşgeldin İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Denizbank, önceki dönemlerde kendi bankasından hiç kredi kullanmamış kişilerin ihtiyaçlarına özel 55 bin Türk Lirasına kadar kredi sunuyor. İhtiyaç kredisi kapsamında hoş geldin kredi kampanyası düzenleyen banka, müşterilerinin bütçelerine uygun geri ödeme planları hazırlıyor.

Kefilsiz ihtiyaç kredisi sunan banka, 36 aya kadar uzanan geri ödeme planları sunuyor. Ödeme planları en az 3 ay, en fazla ise 36 ay olmaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları ise yüzde 2,95’ten başlıyor. 3 bin Türk Lirasına kadar olan kredi tutarlarında yüzde 2,95 oranında faiz uygulanırken, 3 bin Türk Lirasından 55 bin Türk Lirasına kadar olan kredi meblağlarında yüzde 2,99 oranında faiz uygulanıyor. Kredi kampanyası kapsamında 55 bin Türk Lirasından yüksek miktarda da kredi temin edilemiyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu hem banka şubelerinden hem de sms ile yapılabilmektedir. SMS ile yapılan kredi başvurularının olumlu sonuçlanması durumunda kimlik cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesiyle birlikte banka şubesine gidilmesi gerekmektedir. Temin edilen kredi tutarının en fazla binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil eden banka, bu ücreti tek seferlik alıp, müşterilerinin aynı zamanda sigorta yaptırmalarını istemektedir. Sigorta ödemeleri ise kişilerin demografik bilgilerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 29 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/hosgeldin-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.