Şekerbank’tan Düşük Faizli 5000 TL Kredi!

Şekerbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredinizi anında onaylayarak hesabınıza aktarıyor.

Şekerbank, 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için özel bir kampanya düzenleyerek yaz ayları öncesinde acil nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Özellikle zirai sektör için düzenlediği kredi kampanyaları ile tanınan Şekerbank, şimdi de yaz aylarında karşılaşabileceğiniz dekorasyon masrafları, tatil masrafları, seyehat masrafları, eğitim masrafları, sağlık masrafları, tadilat masrafları, beyaz eşya ve teknoloji ürünü satın alma masrafları gibi masraflarınız için nakit desteği sunmak adına ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor.

Şekerbank 5 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Şekerbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,61 oranında sabit faiz uygulaması eşliğinde aylık taksit tutarınız 160 Türk Lirası’na tekabül edecek şekilde ödeme planınız hazırlanıyor. 36 ay vade tercihinde aylık yüzde 1,59 oranında faiz uygulaması yapan Şekerbank, aylık 193 Türk Lirası tutarında eşit taksitlerle, 24 ay vade tercihinde ise aylık yüzde 1,57 oranında faiz uygulaması yapan Şekerbank, aylık 260 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme yapmanıza olanak sağılıyor.

Siz de size en yakın Şekerbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki kredilere göz atabilirsiniz.