Albaraka Türk’ten Arsa Kredisi Kampanyası

Albaraka Türk, yatırımlarınızı değerlendirmek için satın almak istediğiniz arsalar için uygun faiz oranları ve esnek vade seçenekleri ile arsa kredisi olanağı sağlıyor. Satın alacağınız arsanın ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar finansman sağlayan Albaraka Türk, 60 aya varan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih etmenize yardımcı oluyor.

Albaraka Türk şubelerinin yer aldığı tüm belediyelerin sınırları içerisinde yer alan imarlı arsalar için kullanabileceğiniz arsa kredisi, ekspertiz değerinin yüzde 100’üne kadar temin edilebiliyor. Türk Lirası cinsinden temin edilen bu kredi ile siz de arsanız için finansman sağlayabilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş herkesin temin edebileceği arsa finansmanı, nüfus cüzdanı, gelir durumunu gösteren gelir belgesi ve satın alınacak arsanın tapu fotokopisi ile temin edilebiliyor. Talep edilen belgeler ile birlikte size en yakın Albaraka Türk şubesine giderek arsa kredisi başvurusunu gerçekleştirebilir, ortalama 24 saatte başvuru sonucunu öğrenerek arsa kredinizi temin edebilrsiniz.

Albaraka Türk Arsa Kredisi Ödeme Planı

Albaraka Türk’ten temin edeceğiniz 60 ay vadeli 200 bin Türk Lirası tutarındaki arsa finansmanı için aylık yüzde 1,35 oranında uygulanan faiz oranı ile birlikte 5 bin 236 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planızı oluşturabilirsiniz.

Siz de tüm kredi türlerine göre ihtiyacınızı karşılayabilmek adına temin edeceğiniz en uygun krediyi bulmak için, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.