Denizbank’tan Kamu Çalışanlarına 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank, kamu çalışanlarına özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank kamu çalışanlarına özel uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planlarıyla 55 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi sunuyor. 55 bin Türk Lirasından daha yüksek miktarda kredi temin etmek isteyenlerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Denizbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 3,15’ten başlamaktadır. Kredi faiz oranları piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeyip, bankanın kişi özelinde faiz değişikliği yapma hakkı bulunmaktadır.

Kredi geri ödemeleri azami 36 aya kadar belirlenmiştir. 36 aydan uzun süreli ya da 3 aydan kısa süreli geri ödeme planı oluşturulmamaktadır. Aynı zamanda kredi başvurusu hem banka şubelerinden hem de internet ve mobil bankacılık üzerinde yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilmek için banka müşteri olmak, müşteri numarası ve şifresinin bulunması gerekmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden hızlı kredi başvurusu yapılabilmektedir. Evraksız kredi imkanı sağlayan banka, şubelerden başvuru yapacak müşterilerinden nüfus cüzdanlarını getirmeleri istemektedir.

Denizbank’tan Kamu Çalışanlarına 10.000 TL Kredi ve Ödeme Planı

Denizbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası kredi temin eden kişiler için 12 ay vadeli geri ödeme planı oluşturulması halinde yüzde 3,15 faizle aylık kredi ödemesi bin 51,96 Türk Lirası, 24 ay vadeli geri ödeme planında aylık kredi taksidi 641,18 Türk Lirası, 36 ay vadeli geri ödeme planında aylık kredi ödemesi ise 512,87 Türk Lirası olmaktadır.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 27 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.denizbank.com/ihtiyac-kredileri/kamu-calisanlarina-ozel-ihtiyac-kredisi-denizde.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.