Aylık Yüzde 1,17’den Başlayan Tüketici Kredisi Burgan Bank’ta!

Burgan Bank KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notu yüksek kişiler için avantajlı bir kampanya duyurdu. Kredi notu yüksek müşteriler bankadan %1,17’ den başlayan oranlarla kredi kullanma olanağına sahip. Burgan Bank bu kampanyasıyla ödemelerine sadık müşterileri kazanmayı hedefliyor.

Burgan Bank’ın “Değerinizi Bilen Tüketici Kredisi”  kampanyası uyarınca finansman edinmek isteyen müşteriler kredi puanına göre farklı oranlardan likidite sağlayabilmektedirler.

KKB Puanı 1.350’den Fazla Olana En Düşük Oran!

Burgan Bank KKB skoru 1.350 ve üzeri olan müşterileri için 1,17’den başlayan faiz oranları tayin etmektedir. Bu paket KKB diliminin en üst basamağına hitap ediyor; yani Başka borcuna en sadık müşterilere.

KKB puanı 1.250 – 1.350 aralığında olan müşteriler aylık yüzde 1,25’den başlayan faiz oranından faydalanabiliyorlar.

KKB skoru minimum 1.110 olan müşteriler için de Burgan Bank’ta kredi mevcut. Kredi puanı 1100 – 1.250 bandında olan müşteriler aylık yüzde 1,31’den başlayan faiz oranından faydalanarak likidite kullanabilmekteler.

Burgan Bank bu paketlerin herhangi birinden faydalanmak isteyen müşteriler için üst limit miktarını 100.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Kampanya dahilinde 12 aydan başlayan vade seçenekleri 48 ayda son bulmaktadır. Banka krediden faydalanmak isteyen müşterilerinden masraf tahsil etmekte olup; masraf tutarı kullanılan kredi tutarının binde beşi oranındadır. 100.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri 500 Türk Lirası dosya masrafı ödeyecektir. Kredi notu farklılığı masraf tutarında değişkenliğe neden olmamaktadır. Burgan Bank’ın “Değerinizi Bilen Tüketici Kredisi”  kampanyası 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.