Anadolubank’tan Avantajlı Tüketici Kredisi!

Anadolubank düzenlediği tüketici kredisi ile birlikte tüm alışverişlerinizde ihtiyaç duyacağınız nakit desteğini avantajlı kredi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile temin etmenizde olanak sağlıyor.

Yapacağınız ürün alışverişlerinde peşin ödeme yerine 48 aya kadar vadelendirme imkânından faydalanarak ödemelerinizi taksitlendirebilir, rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz eşya, mobilya, teknolojik ürün, bilgisayar, telefon gibi tüm alışverişlerinizde Anadolubank tarafından düzenlenen tüketici kredisi ürününden faydalanabilirsiniz. 

Yapacağınız tüketici kredisi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin, gelir belgenizin, ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizin ve satın alacağınız ürün için düzenlenmiş proforma faturanın yanınızda bulunması Anadolubank tarafından talep edilen belgeler arasında yer alıyor.

Anadolubank 3.500 TL Tüketici Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’ten beyaz eşya, teknoloji ürünleri gibi alışverişleriniz için 3 bin 500 Türk Lirası tutarında kredi temin etmeniz ve 24 ay vade süresinde taksitlendirmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,50 olurken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 180,88 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı 5 Ekim Perşembe 2017 günü aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bankalar tarafından düzenlenen kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, bütçeniz için en uygun kredi ürününü belirleyebilirsiniz.