Arsa Kredinizi Vakıfbank’tan Alın Kazançlı Çıkın!

Kredi alımlarınızda aylık yüzde 1,30 oranından başlayan faiz oranları ile finansman desteği sağlayan Vakıfbank, yatırımlarınızı değerlendirmeniz için önemli bir olanak sağlıyor.

Altmış üçüncü kuruluş yıl dönümü sebebiyle bir çok kampanyayı aynı anda düzenleyen Vakıfbank, Türkiye’nin en çok tercih edilen ikinci kamu bankası olarak hizmet veriyor. İhtiyaç kredisinden, konut kredisine kadar her bütçe için her oranda kampanya düzenleyen Vakıfbank’ın düzenlediği bir diğer kredi kampanyası ise arsa kredisi üzerinde geçerli.

Maksimum vade süresi 120 ay olan arsa kredisi için aylık yüzde 1,30 oranındaki faiz uygulaması ile birlikte bütçenizi yormayacak biçimde bir ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Satın alınacak arsa üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek teminat sağlayan Vakıfbank arsa kredisinin temini aşamasında herhangi bir kefil şartı aramazken, satın alacağınız arsanın imarlı olmaması durumunda farklı bir gayrimenkulünüzü teminat olarak göstermenize de olanak sağlıyor.

Temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti talebinde bulunan Vakıfbankası, ortalama olarak 800 Türk Lirası tutarında bir ekspertiz ücreti talebiyle birlikte kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Vatandaşlık numaranızı gösteren nüfus cüzdanınız, gelir durumunuzu ve ek gelirlerinizi gösteren belgeler ve satın alacağınız arsaya ait tapu belgesinin fotokopisi eşliğinde size en yakın Vakıfbank şubesinden en uygun arsa kredisi başvurusunu yapabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak arsa alımınızda kullanabileceğiniz krediyi bulmak için krediler kategorimizi inceleyebilirsiniz.