Ziraat Bankası’ndan Komisyonsuz 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Olanağı!

Ziraat Bankası satın almak istediğiniz sıfır ve ikinci el otomobiller için temin edeceğiniz taşıt kredisi için komisyonsuz taşıt kredisi ürünü ile birlikte avantajlı bir finansman desteği sağlıyor. İşte Ziraat Bankası taşıt kredisi ürününe dair tüm detaylar!

Ziraat Bankası, satın almak istediğiniz otomobil için gerekli nakit desteğini rahatlıkla temin etmenize olanak sağlıyor. Hem sıfır kilometre, hem de 5 yaşına kadar olan tüm araçlar için rahatlıkla finansman desteği sağlayan banka, ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirerek rahat bir düzende gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Ruhsatında hususi olarak belirtilmesi kaydıyla minibüs, kamyonet, pikap tarzı araçların alımında da finansman olanağı sağlayan Ziraat Bankası, kredi vade süresi boyunca araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek taşıt krediniz için gerekli teminatı sağlayıp, sizden herhangi bir ön kefil şartında bulunmuyor.

Ziraat Bankası 25.000 TL Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası’ndan 48 ay vade seçeneği eşliğinde satın alacağınız otomobil için 25 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi çekmeniz halinde banka tarafından uygulanacak komisyonsuz taşıt kredisi kapsamındaki faiz oranları yüzde 1,34 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 751,41 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı; 27 Eylül Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan, bankanın resmi internet sitesinden edinilen bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi ürünü hakkında tercih yapabilir, size en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.