Yapı Kredi Bankası’ndan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Yapı Kredi bankası ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için 120 aya varan esnek vade seçenekleri ile birlikte konut kredisi olanağı sağlıyor. İşte Yapı Kredi konut kredisine dair tüm detaylar!

Her vatandaş, belirli bir gelir düzeyine sahip olarak, kendi sahip olduğu evde oturma hayali kurar. Bu, birnevi birikimlerin nesnel karşılığı olarak da gözükebilir. Bunu merkezine alan Yapı Kredi bankası, hazırladığı konut kredisi kampanyası ile birlikte kira öder gibi ev sahibi olmanız için olanak sağlıyor. 120 aya varan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek, kendi evinize sahip olma hayalinizi gerçekliğe kavuşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın internet ve mobil şubeleri üzerinden detaylı bilgi edinebileceğiniz konut kredisi için, size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret ederek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin belirlenmesi için, konuta ait tapu fotokopisinin yanınızda bulunması gerekiyor. Aynı zamanda güncel ikâmet adresinizi belirlemek için son bir kaç aya ait fatura ve T. C. kimlik numaranızı belgeleyen nüfus cüzdanınızın yanınızda olması, Yapı Kredi bankası kredi başvurusu için gerekli belgeler arasında yer alıyor.

100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi talep etmeniz halinde 60 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 0,90 oranında faiz uygulamasi ile birlikte, bin 350 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar temin edilen konut kredisini yüzde 100 oranına çıkartmak için sahip olduğunuz evi de teminat gösterebiliyorsunuz.

Siz de güncel konut kredisi kampanyalarından haberdar olarak, ev sahibi olma hayalinizi en ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.