Türkiye Finans Katılım Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası katılım bankacılığı prensipleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç finansmanı kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyacı gerektiren problemlerinizi çözüme kavuşturma imkânı sağlıyor. Eğitim masrafları, sağlık giderleri, tatil harcamaları, tadilat masrafları, taşınma masrafları, borç kapatma, beyaz eşya alışverişi, cep telefonu ve bilgisayar gibi teknoloji ürünü alışverişlerinde Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanından faydalanabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım’dan ihtiyaç finansmanı temin etmek için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızı bulundurmanız gerekiyor. Aynı zamanda ikâmet adresinizi gösteren, son üç ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin yanınızda bulunması gerekirken, gelir belgenizi yanınızda bulundurmanız da kredi başvurusu işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Türkiye Finans Katılım 15.000 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan çekeceğiniz 15 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç finansmanı ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç finansmanı kâr payı oranı yüzde 2,23 olurken, ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 558,67 Türk Lirası’na, kredi tahsis ücreti 78,75 Türk Lirası’na denk gelecek olup, toplam yapılacak geri ödeme miktarı da 26 bin 816,16 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.