Bank Asya İhtiyaç Pratik’e Başvurun Kazançlı Çıkın

Bank Asya düzenlediği ihtiyaç pratik kampanyası ile birlikte alışverişlerinizde kârlı çıkmanıza olanak sağlıyor. İşte Bank Asya İhtiyaç Pratik’e dair tüm detaylar!

İlk etapta İhtiyaç Pratik‚in ne olduğunu anlatmakta fayda var. İhtiyaç Pratik, Bank Asya müşterilerinin başvuru gerçekleştirirken belirlemiş olduğu kâr oranları ve vade süresi üzerinden belirlenen bir limitin, debit kart üzerine tanımlanması ile birlikte anlaşma gözetmeksizin tüm iş yerlerinden yapılacak alışveirşlerde kullanılabilen bir bireysel finansman destek ürünü olarak tanımlanıyor.

Katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak hazırlanan Bank Asya İhtiyaç Pratik ürünü, tüm iş yerlerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kullanılabiliyor. Yapacağınız alışverişlerinizde ödemenizi kartınızdan peşin olarak çeken iş yerlerine rağmen, siz tüm ödemelerinizi başvuru aşamasında belirlediğiniz vade süresince taksitlendirerek yapıyorsunuz.

Herhangi bir dosya masrafının ve kart ücretinin bulunmadığı Bank Asya İhtiyaç Kratik için size en yakın Bank Asya şubesine bireysel olarak gidip, başvuru gerçekleştirerek hem başvurunuzu gerçekleştirebilir, hem de yapacağınız alışverişlerde uygulanacak olan kâr payı oranını ve vade seçeneğini bütçeniz için en uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz.

 

İhtiyaç Pratik kullanımındaki tek ve en önemli şart, harcamalarınızın en az 50 Türk Lirası tutarında olmasıdır. Maksimum 12 aya kadar vadelendirerek alışverişlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Siz de güncel kampanyalara göz atarak en uygun ihtiyaç kredisini bulmak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyebilirsiniz.