Yeni Evim Kredisi ICBC Turkey’de!

ICBC Turkey bankası, sunduğu konut kredisi ile birlikte ev sahibi olmak isteyen herkesin hayallerini gerçeğe dönüştürmesine olanak sağlıyor.

Eski adı Tekstil Bank olan ICBC Turkey, geçtiğimiz yıllarda Japonya bankası ICBC’ye satılarak isim değiştirmişti. Yaşanan bu değişikliği olumlu yönde müşterilerine aktarmak isteyen banka, sunduğu konut kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor.

120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin edilebilen Yeni Evim Konut Kredisi için, herhangi bir ön kefil şartı aramayan ICBC Turkey Bankası, satın alınacak gayrimenkul üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek eviniz için gerekli olan finansmanı size sağlıyor.

Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar temin edilebilen konut kredisi için 120 ay vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanı tercih edebilir, ara ödemeler belirleyerek taksit miktarlarınızı düşürebilirsiniz. Kredi vadesi boyunca kredi çeken bireye hayat sigortası uygulaması yapan ICBC Turkey Bankası, hayalini kurduğunuz eve en düşük faiz oranları ve en esnek ödeme koşulları eşliğinde, adeta kira öder gibi sahip olmanıza olanak sağlıyor.​

Kredi temin edecek kişiye ait nüfus cüzdanı ya da dengi bir belge, gelir durumunu gösteren çalışma durumuna göre düzenlenmiş güncel gelir belgesi ve güncel ikâmet adresini gösteren en eski son 3 ayda düzenlenmiş elektrik, su, doğal gaz ya da telefon faturalarından bir tanesi ve satın alacağınız konuta dair tapu fotokopisi ile birlikte size en yakın ICBC Turkey bankası şubesine giderek konut kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel konut kredisi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini bulmak adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyebilirsiniz.