Albaraka Türk Katılım Bankası Kişiye Özel Ödeme Planıyla Taşıt Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından düzenlenen taşıt finansmanı kampanyası sayesinde hayalini kurduğunuz otomobil için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve düşük taşıt finansmanı kâr payı oranları eşliğinde nakit desteği temin edebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası hem sıfır kilometre otomobil satın alımı için, hem de ikinci el otomobil satın alımı için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Ödeme planını 48 aya kadar uzatan vade seçenekleri eşliğinde sunan banka, düşük kâr payı oranları uygulaması yaparak ödemelerinizin rahat bir şekilde gerçekleştirilmesine de imkân tanıyor.

Finansman vade süreci boyunca satın alınacak otomobil üzerine ipotek tesisi uygulaması gerçekleştiren banka, vade süresinin tamamlanması ve ödemelerin bitmesi ile birlikte ipotek tesisini kaldırıyor.


Albaraka Türk Katılım Bankası taşıt finansmanı hesaplaması yaparken araç değerinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar, 100 bin Türk Lirası’nı geçen kısmının da yüzde 50’sine kadar taşıt finansmanı kullanılmasına imkân tanıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası 35.000 TL Taşıt Finansmanı Ödeme Planı

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan çekeceğiniz 35 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt finansmanı için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit taşıt finansmanı kâr payı oranları yüzde 3 olurken, ödeme yapılacak eşit taksit tutarı bin 542,45 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 74 bin 38 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.albaraka.com.tr/arac-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.