QNB Finansbank Güncel Bütün İhtiyaç Kredileri ve Faiz Oranları

QNB Finansbank, kendisinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için pek çok ihtiyaç kredisi ürünü hazırlamıştır. Bankanın düzenlediği tüketici kredilerinin birbirinden farklı ve avantajlı özellikleri mevcuttur.

İşte Bütün Krediler ve Özellikleri!

QNB Finansbank’ın standart ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları aylık yüzde 1,17 düzeyinden başlamaktadır. Bununla birlikte müşterinin kredi notuna bağlı olarak uygulanacak faiz oranı farklılık arz etmektedir. Kredi dahilinde müşterilerden yüzde 0,5 (binde 5) oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Kredi uyarınca önerilen maksimum vade süresi banka tarafından 48 ay olarak tayin edilmiştir.

QNB Finansbank’ın “Kış Kredisi 1” kampanyasında faiz oranları aylık yüzde 1,14 düzeyinden başlamaktadır. Maksimum 12 ay vadeli olarak azami 3 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir.

QNB Finansbank Online Kredi kampanyası uyarınca müşterilere aylık yüzde 1,16 faiz oranından başlayan olanak sunulmaktadır. Müşteri skoruna göre faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Kredi uyarınca azami vade 48 ay olarak tayin edilmiştir. Ayrıca banka bu kredi kampanyasında maksimum 30 bin Türk Lirası likidite sunmaktadır.

QNB Finansbank Telefondan Kredi kampanyası uyarınca müşterilere tatbik edilen faiz oranı aylık yüzde 1,41 olarak belirlenmiştir. Kredi kampanyası kapsamında edinilebilecek azami meblağ 30 bin Türk Lirası olup, maksimum vade 48 ay ile sınırlıdır.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi’nde de müşterilerin kredi notuna göre faiz oranına tabi olmaları durumu geçerlidir. Faiz oranı aylık yüzde 1,18’den başlamaktadır ve azami vade 48 aydır.

Borç Transferi Kredisi’nde faiz oranları aylık yüzde 1,17’den başlamaktadır. Maksimum vade yine 48 ay olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Kamu & Finansmaaş Kredisi uyarınca faiz oranları aylık yüzde 1,16’dan başlamaktadır. Banka tarafından bu kredi ürününde de maksimum vade 48 ay olarak belirlenmiştir.