Fibabanka’dan İhtiyaç Kredisi’nde Özel Kampanya

Fibabanka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi temin edeceğiniz tutara ve vade seçeneğine göre avantajlı faiz oranları sunarak acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun ve hesaplı çözümlere kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Yaz ayları geldi çattı. Tatil planları, yaz tatili için çocukların eğitim masrafları, tadilat masrafları, beyaz eşya yeniliği, bayram masrafları, düğün, nişan masrafları, mobilya ve beyaz eşya yenileme masrafları gibi tüm harcamalarınız için rahatlıkla temin edebileceğiniz kredi Fibabanka tarafından sunuluyor.

Alt limiti 3 bin Türk Lirası olan ihtiyaç kredisinde üst limit ise 30 bin Türk Lirası. Herhangi bir kefil şartı aramayan Fibabanka, kredi başvuru aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuz, adresinizi gösteren son 3 ayda düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarından bir tanesi ve çalışma durumunuza göre düzenlenmiş güncel bir gelir belgesi talep ediyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Fibabanka şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusunda faiz oranları aylık yüzde 1,29’dan başlayıp, aylık yüzde 1,51’e kadar değişen bir skala içerisinde uygulanıyor.

En uygun ihtiyaç kredisi için kredi başvuru aşaması öncesine araştırmanızı iyi yapabilmek adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek Türkiye’de hizmet veren bankalar tarafından düzenlenmiş güncel ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atabilirsiniz.