Anadolu Bank’tan Alışverişlerinizde Kolaylık Sağlayacak Tüketici Kredisi!

Anadolu Bank, düzenlediği tüketici kredisi ile birlikte alışverişlerinizde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Anadolu Bank’ın düzenlediği tüketici kredisine dair tüm merak edilen detaylar!

Anadolu Bank, tüketici kredisi ile birlikte tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz nakit desteğini uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. Türkiye’de en fazla kredi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer alan Anadolu Bank, tüketici kredisinden faydalanmanız için size en yakın Anadolu Bank şubesine yanınızda satın alacağınız ürün ya da ürünlere ait proforma fatura ile birlikte kredi başvurusu gerçekleştirmenizi bekliyor.

48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile birlikte temin edebileceğiniz bir kredi türü olan Anadolu Bank tüketici kredisi, satın alacağınız bilgisayar, cep telefonu, beyaz eşya, mobilya gibi tüm ürünlerinizde rahatlıkla temin edebileceğiniz bir tüketici kredisi olma özelliği taşıyor.

Size en yakın Anadolu Bank şubesine yanınızda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgeniz, gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz, olası ihtiyacın hasıl olması durumuna göre ikâmet adresinizi gösteren elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturanız ve satın alacağınız ürün ya da ürünlere ait proforma fatura ile giderek tüketici kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizdeki krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun tüketici kredisini belirleyebilirsiniz.