Vakıfbank’tan 150.000 TL Konut Kredisi!

Vakıfbank, düzenlediği sarı panjur konut kredisi ürünleri ile birlikte hayalini kurduğunuz eve sahip olmak için gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıfbank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. Konut kredisi kampanyası kulvarında Sarı Panjur Konut Kredileri ile oldukça geniş bir kredi seçeneği yelpazesi sunan Vakıfbank, sahip olmak istediğiniz ev için ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini sağlıyor.

Vakıfbank’tan konut kredisi temin etmeniz için ilk etapta satın alacağınız evin ekspertiz değerinin belirlenmesi gerekiyor. Satın almak istediğiniz evin ekspertiz değeri için konuta ait tapu fotokopisi ya da kat irtifakı tapu fotokosinin yanınızda bulunması gerekiyor. 

Vakıfbank 150 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan temin edeceğiniz 150 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,06 oranında uygulanacak faiz oranı eşliğinde 2 bin 214 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturarak, kredi ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gerekli belgeleri le birlikte size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin edebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun konut kredisini belirleyebilirsiniz.