Burgan Bank Konut Özel Kredisi Kampanyası’nda Cazip Oranlar

Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren özel bankalardan olan Burgan Bank, kendisinden konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara cazip oranlarla finansman edinme olanağı sunuyor.

Burgan Bank tarafından müşterilerine sunulan Konut Özel Kredisi kampanyası uyarınca azami 120 aya kadar vade ve maksimum 500 bin Türk Lirası finansman meblağına kadar kredi olanağı tanınmaktadır. Müşterilere konut kredisi kampanyası uyarınca sunulan faiz oranları vade dilimine göre farklılık arz etmektedir.

Burgan Bank Konut Özel Kredisi Faiz Oranları!

Burgan Bank Konut Özel Kredisi uyarınca 12 ay vadeli olarak konut kredisi edinmek isteyen müşteriler, aylık yüzde 0,94 faiz oranından faydalanabilmektedirler. 13 ila 24 ay arası vadeli olarak konut finansmanına erişmek isteyen vatandaşlar için uygulanan faiz oranı aylık yüzde 0,95 iken, 25 ila 36 ay arası vadeli konut kredisi kullanımı için aylık yüzde 0,96 faiz oranı tatbik edilmektedir.

Burgan Bank Konut Özel Kredisi kapsamında 37 ila 60 ay arası vadeli kredi edinimlerinde faiz oranı olarak aylık yüzde 0,97 seviyesi belirlenmiştir. 61 ila 120 ay aralığındaki vadeli konut özel kredisi edinimlerinde faiz oranı aylık yüzde 0,98’dir. Bahse konu faiz oranları DASK, konut sigortası, hayat sigortası ve hizmet paketinin Burgan Bank’tan satın alınması durumunda geçerlidir. Söz konusu sigortaların poliçe primlerinin ücretleri müşteriden banka tarafından tahsil edilmektedir.

Burgan Bank konut kredisi kapsamında müşterilerine kredi meblağının binde beşi oranında ayrıca kredi tahsis ücreti yansıtmaktadır.  Bu tutar 100 bin Türk Lirası konut kredisi ediniminde 500 Türk Lirası olarak müşteriden tahsil edilmektedir. Ayrıca krediye konu evin üzerine tanımlanacak ipotek işlemi için gereken ipotek tesis işlemi ücreti de kredi müşterisine ayrıca yansıtılacak bir diğer ücret kapsamındadır.