Vakıfbank Gayrimenkul İpoteği Karşılığında Taksitli İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Vakıfbank yüksek meblağlarda finansman ihtiyacı olan müşterilere uygun faiz oranları ile kredi ürünü sunuyor. Düğün, eğitim, tatil, sağlık gibi harcamalarınız için gerekli olan likiditeyi Vakıfbank’ın „İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi“ dahilinde sağlayabilirsiniz.

İpotek karşılığı ihtiyaç kredisi kapsamında banka aylık yüzde 1,30 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 1,30 faiz oranı ile kullanılan kredi 48 aya varan vade seçenekleri ile geri ödenebilmektedir. Vakıfbank sağladığı finansman geri ödemelerinde aylık ve 3 aylık eşit taksitler yahut değişken taksitli ödeme seçenekleri ile kolaylık sunmaktadır.

60 Bin Türk Lirası İçin Örnek Hesaplama!

Vakıfbank’ın „İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi“ kapsamında düzenli bir gelire sahip ve istihbaratı olumlu olan kişiler finansman sağlayabilmektedir. Ticari müşteriler bahse konu kredi uyarınca kredi kullanamamaktadır. Vakıfbank ipotek karşılığı kredi ürünü dahilinde kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi kapsamında hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuştur ve konut sigortası yaptırılmakta ve her sene yenilenmektedir. Vakıfbank ipotek konusu konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar finansman sağlayabilmektedir. Kredi kapsamında banka ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli talep etmektedir. Söz konusu ücretler konutun özelliklerine göre farklılık arz etmektedir.

İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi dahilinde 60 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 1,30 faiz oranından yararlanmaktadır. 48 ay vadede kredi geri ödemesini tamamlayacak olan müşteri yaklaşık aylık bin 690 Türk Lirası kadar taksitlerle gerçekleştirecektir. Vade sonunda yaklaşık 81 bin 500 Türk Lirası civarında ödeme yapılmış olacaktır. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı yaklaşık yüzde 21’dir. Kullanılan kredi için banka 300 Türk Lirası dosya masrafı ve ortalama 810 Türk Lirası ekspertiz ücreti tahsil edecektir.