Vakıfbank’ta Birikim Yaparak Ev Sahibi Olun!

Vakıfbank, düzenlediği konut mevduat hesabı ile birlikte avantajlı faiz oranları desteği ve devlet katkısı ile birikim yaparak, hayalini kurduğunuz eve nakit ödeme yöntemi ile sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank, uzun vadede birikim yaparak, birikimleriniz ile ev sahibi olmanıza olanak sağlayacak konut mevduat hesabı kampanyasını sunuyor. Aylık faiz oranlarının yanı sıra devlet katkısı da sunan Vakıfbank, ev sahibi olma aşamasında faiz ödemek yerine, birikim yaparak ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Birikim tutarınızın yüzde 20’sine kadar devlet katkısı temin etmenize olanak sağlayan Vakıfbank, 16 bin 443 Türk Lirası’na varan devlet katkısı desteği ile hayalinizdeki eve bir adım yaklaşmanıza olanak sağlıyor. Daha önce ev sahibi olmamış tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının rahatlıkla başvurabileceği mevduat hesabı kampanyası ile en az 3 yıl süre ile aylık yapacağınız birikimler ile hayalinizdeki eve rahatlıkla sahip olabilirsiniz. 

Aylık birikim tutarında asgari olarak 274 Türk Lirası yatırım yapmanıza olanak sağlayan Vakıfbank, aylık ödemelerinizde azami olarak da 2 bin 740 Türk Lirası birikim eklemenize olanak sağlıyor. Ödeme seçeneklerinizi 3 ayda bir olacak şekilde düzenlemeniz halinde minimum 822 Türk Lirası tutarında ödeme yapmanızı talep eden Vakıfbank, maksimum olarak 8 bin 220 Türk Lirası tutarında ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Hemen size en yakın Vakıfbank şubesine giderek avantajlı faiz oranları ve devlet katkısı ile kendinize bir konut hesabı açtırabilir, hayalinizdeki eve sahip olmanız için ilk büyük adımı atabilirsiniz.