Vakıfbank’tan KOBİ’lere Kış Kredisi Kampanyası

Kışın işleri duran ya da azalan esnafın nakit sıkıntısını gidermesi ve darboğazdan kurtulabilmesi için Vakıfbank’tan 2017 KOBİ’lere Kış Kredisi Kampanyası hazırlandığı duyuruldu. Kampanya uyarınca finansman kullanacak müşterilere banka tarafından uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Vakıfbank tarafından esnafın 2017 kışını rahat geçirmesi için tasarlanan ve kullanıma sunulan Kış Kredisi kampanyasında maksimum 100 bin Türk Lirası finansman olanağı sunulmaktadır. Esnafın bahse konu krediyi geri ödemesi için 36 aya kadar vadelendirme imkanı getirilen kampanyada kolay ödeme seçenekleri de önerilmektedir.

KOBİ Kredisi Şartları!

Vakıfbank tarafından KOBİ’ler için sunulan kampanyanın sona erme tarihi olarak 31 Mart 2017 tarihi tayin edilmiştir. Bahse konu kredinin kullanılabilmesi için; çapraz bankacılık ürünlerinin alınmasının zorunlu olduğunu belirten banka, kredinin ancak bu şartla verilebildiğini belirtmiştir.

Krediden müşterinin faydalanacağı tutar ve vadelerin piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebileceğini deklare eden Vakıfbank, krediden yararlanan şahıs firmaları için de hayat sigortası yaptırılmasının mecburi olduğunu açıklamıştır. Hayat sigortasının yaptırılmaması halinde kredi meblağının binde beşi tutarında ücret müşteriden direkt tahsil edilmektedir.

Vakıfbank tarafından düzenlenen kampanyaya cep telefonundan bir kısa mesaj göndererek katılmak mümkündür. Bankanın hali hazırda müşterisi olan kişinin cep telefonunun SMS kısmına “KOBI” yazarak bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini “6635” e göndermesi kampanya başvurusu için yeterli olmaktadır.

Müşterilerin Vakıfbank’ın internet sitesinden de başvurabilecekleri kampanyaya ayrıca banka şubelerinden de kolaylıkla başvuru yapılabilmektedir. Vakıfbank KOBİ kredisi kampanyası uyarınca uygulanacak faiz oranı müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Müşterilerin ticari geçmişi ve sicil durumuna göre banka kredi vermeme hakkını da saklı tutmaktadır. Kredi şartlarını değiştirme veya krediyi tamamen yürürlükten kaldırma hakkını da bulundurduğunu belirten Vakıfbank, şubelerinden detaylı bilgilere erişilebileceğini vurgulamıştır.