Akbank’tan Küçük Esnaf ve KOBİ’ler İçin Gönlüne Göre Öde Kredi Kampanyası!

Bireysel kredi seçenekleri ile avantajlı koşullar sunan, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılayan Akbank; esnafa, KOBİ’ye sağladığı kredi imkanı ile de onların gönlünü kazanıyor. Gönlüne Göre Öde Kredi kampanyası ile esnafa destek olan Akbank, uygun faiz oranları ve uzun vade süresi ile müşterilerinin sıkışmadan finansman geri ödemelerini gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Akbank Gönlüne Göre Öde Kredi kampanyası dahilinde müşterilerine 6 farklı ödeme seçeneği sunmaktadır. Kampanya kapsamında likidite sağlayan esnaf, kendi gelirine uygun ödeme planını seçebilmektedir. Müşteriler bahse konu kredi kampanyası dahilinde kullandıkları krediyi aylık eşit taksitlerle ödeyebilecekleri gibi 2 ayda 1 taksitli ve 6 ayda 1 taksitli de ödeyebilmektelerdir.

Akbank Kredi Kampanyası’nda 3 Ay Ödemesi Dönem Olanağı!

Kullanılan kredi 3 ay ödemesiz dönemin ardından aylık eşit taksitli olarak geri ödenebilmekte olup, 6 aylık ödemesiz dönemin ardından aylık eşit taksitli de ödenebilmektedir. Gönlüne Göre Öde Kredi kampanyasında son olarak son taksit balon ödemeli olacak şekilde uygulanan ödeme planıdır. Akbank esnaf kredisi dahilinde müşterilerine azami 36 ay vade imkanı sunmaktadır.

Gönlüne Göre Öde Kredisi kapsamında sağlanabilecek azami kredi miktarı ise 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bahse konu esnafa özel kredi Türk Lirası cinsinden kullanılabilmektedir. Gönlüne Göre Öde Kredisi koşullarından faydalanarak finansman sağlamak isteyen müşteriler Akbank Şubeleri’nden başvuru yapabilecekleri gibi sadece bir SMS ile de başvurabilirler.

Kredi başvuru sonuçları gerekli evrakların bankaya teslim edilmesinin ardından yapılacak olan değerlendirme sonucunda belli olacaktır. Söz konusu esnaf kredisi kapsamında kredi kullanmak için başvuru yapan müşterilerin, ticari faaliyetlerinin bulunması ve vergi levhasına sahip olmaları durumunda başvuru sonucu SMS ile iletilebilecek iken diğer müşterilerin kredi başvuru sonuçları banka şubesinde belli olacaktır. Kampanya dahilinde uygulanan faiz oranları hakkında bilgi almak için Akbank Şubeleri’ne uğrayabilirsiniz.