Şekerbank E- Vadeli Hesap Faiz Oranları

Şekerbank mevduat sahibi müşterilerinin nakitlerini kendi vadeli hesaplarında değerlendirmek istemeleri durumunda 2 farklı seçenek sunmaktadır. İlk seçenekte müşteri, vadeli hesabını bankadan açtırarak mevduatına getiri alabilmektedir. Diğer seçenekte ise mevduatını bankaya yatıran müşteri, internet bankacılığı yahut telefon bankacılığı yolu ile vadeli hesabını açıp nakdine yüksek faiz getirisi sağlama olanağına kavuşmaktadır.

En Yüksek Faiz Oranı Yüzde 10,25!

Şekerbank e- vadeli hesap dahilinde mevduatını değerlendirmek isteyen müşteriler; 1 – 6 gün arası vadelerde nakdini bankaya getirmeleri durumunda yüzde 4,5 faiz oranı alabilecekken, 7 – 13 gün aralığında vade dilimi için yüzde 7,75 oranında faiz edinebileceklerdir.

Şekerbank’a 14 – 20 gün aralığında mevduatlarını vadeli olarak yatırmak isteyen müşteriler yüzde 8 oranında getiri edinebileceklerdir. 21 – 31 gün vade diliminde mevduatını Şekerbank’ta değerlendirmek isteyen müşteriler için belirlenen faiz oranı da aylık yüzde 8 seviyesindedir.

Banka 32 – 49 gün vade diliminde bin ila 50 bin Türk Lirası mevduatını bankaya yatıran müşterilerine yüzde 10 faiz oranı uygularken, 50 bin ila 500 bin aralığındaki aynı vade diliminde bankaya yatırılan mevduatlar için uygulanan faiz oranı yüzde 9,75 olarak tayin edilmiştir.

Şekerbank 50 – 119 gün arası vadeli, 1.000 Türk Lirası ile 50 bin Türk Lirası aralığındaki mevduatlarını kendisinde değerlendirmek isteyen müşterilerine yüzde 10,25 faiz oranı tatbik ederken, bahse konu vadede 50 bin ile 500 bin Türk Lirası aralığındaki vadeler için faiz oranı yüzde 10 olarak tayin edilmiştir.

Banka 120 gün üzeri bütün vadelerde bin Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası aralığındaki tüm tutarlar için sabit faiz oranı belirlemiştir. Söz konusu şartlarda faiz oranı yüzde 9,25 olarak uygulanacaktır.