31 Milyoncu Yolcuya Tören Yapıldı! Sabiha Gökçen Rekora Koşuyor!

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı rekora koşuyor.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan yapılan açıklamalara göre, 2016 yılında 29,6 milyon yolcuya ev sahipliği yapan havalimanı, dün (26.12.2017) itibari ile 31 milyonuncu yolcunu tören ile karşıladı.

Sabiha Dün 31 Milyoncu Yolcusunu Tören ile Karşıladı!

Pegasus Havayolları’na ait olan Zürih uçuşu ile İstanbul’u aile ile birlikte ziyaret eden Muzaffer Yücel tören ile karşılandı. Yücel, dün Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın 31 milyoncu yolcusu olarak kayıtlara geçti. Yücel uçaktan indikten sonra tören düzenlendi. Tören sonrasında da kokteyl yapıldı.

Törene Çok Fazla Katılım Oldu!

Törene çok sayıda katılımcı oldu. Bu katılımcılar arasında İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı terminal işletmeci şirketi İSG’nin Üst Yöneticisi (CEO) Ersel Göral ile birlikte İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yönetim Kurulu Üyesi Dato Che Azmi Bin Murad ve havalimanı protokolü, Pegasus ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yöneticileri yer aldı.

Tören esnasında ise 31 milyonuncu yolcu Muzaffer Yücel ve ailesine, ilk olarak Pegasus ile Sabiha Gökçen Havalimanı yöneticileri tarafından uçak kapısında çiçek verildi. Çiçeğin verilmesi sonrasında ise Yücel ailesine, havalimanı tarafından İstanbul Shangri La Bosphorus Otel’de 1 gece ücretsiz olarak konaklama olanağı sağlanan bir hediye takdim edildi.

Pegasus Havayolları yetkilileri ise 31 milyonuncu yolcu Yücel ailesine ücretsiz uçak bileti hediye takdim etti.