Haftasonunda Onaylanan Online İhtiyaç Kredisi!

Nakit ihtiyacının ne zaman kapımızı çalacağı belli olmuyor. Haftasonu bankaların şubeleri kapalı olsa da, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirilen kredi başvuruları anında onaylanarak hesabınıza aktarılıyor! İşte tatil günlerinde onaylanan online ihtiyaç kredileri!

Kredi Haberi ekibi olarak, haftasonlarında, mesai saatleri dışında, ve resmi tatil günlerinde acil nakit ihtiyacı yaşamanıza halinde temin edebileceğiniz internetten onaylanan ihtiyaç kredilerini derleyerek bir araya getirdik. Maaş müşterisi olduğunuz, vadeli mevduat hesabınızın bulunduğu ya da vadesiz hesabınızın bulunduğu, bu hesaplar sayesinde de internet bankacılığı kullandığınız her bankadan tüm tatil günlerinde ihtiyaç kredisi temin edebilirsiniz.

Haftasonu İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Haftasonu ve tatil günlerinde ihtiyaç kredisi çekmenin en pratik yolu, hesabınızın ve internet bankacılığınızın bulunduğu bankalara kredi başvurusu gerçekleştirmenizdir. Çünkü hesabınızın bulunduğu bankalarda size ait tüm dökümanlar yer aldığı için, kredi başvurusu aşamasında sizden istenilen belgelerin hepsi bankaların elinde olmuş olacak, bu sayede KKB skorunuzun yeterli olması halinde krediniz direk onaylanarak hesabınıza aktarılacaktır.

Bu yüzden haftasonu ve tatil günlerinde kredi çekmek istiyorsanız, internet bankacılığınızın, mobil bankacılığınızın ya da ATM kartınızın bulunduğu bankaları tercih etmeniz en pratik yöntem olacaktır.

Hangi Bankalar Haftasonu İhtiyaç Kredisi Verir?

Haftasonu ve tatil günlerinde ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Fibabanka, Odeabank, Burgan Bank gibi birçok banka yer almaktadır. Bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atmak için de internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.