15 Yaşına Kadar İkinci El Araçlara Taşıt Kredisi Şekerbank’ta!

Şekerbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte 15 yaşına kadar olan tüm ikinci el otomobiller ve sıfır kilometre binek otomobiller için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. İşte Şekerbank’ın düzenlediği taşıt kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

48 aya varan vade seçenekleri ile sunulan Şekerbank taşıt kredisi, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de on beş yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için rahatlıkla temin edilebiliyor. Düşük faiz oranları içeren taşıt kredisi kampanyası, ön kefil şartı aranmadan temin edilebiliyor.

Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebi sunmayan Şekerbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için satın alacakları otomobillerin üzerine gerçekleştirilecek olan rehin tesisini teminat olarak yeterli görüyor.

Satın alacağınız otomobil sıfır kilometre bir otomobilse temin edilecek kredi tutarı için proforma fatura değerini baz alan Şekerbank, ikinci el otomobil satın alımınızda ise satın alacağınız otomobilin kasko değerini baz alarak temin edeceğiniz kredi tutarını hesaplıyor. 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmın yüzde 70’i kadar kredi desteği sağlayan Şekerbank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’si kadar kredi desteği sunuyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Şekerbank şubesine giderek taşıt kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun taşıt kredisini temin edebilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE