48 Ay Vadeli 40.000 TL Taşıt Kredisi Anadolubank’ta!

Anadolubank, hayalini kurduğunuz otomobilin satın alım aşamasında hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Düzenlediği taşıt kredisi ürünü sayesinde araç satın alım aşamasında gerekli nakit miktarını temin edip, ödemelerinizi 48 aya kadar uzatmanıza olanak sağlayan Anadolubank, kredi notunuzun yeterli olması halinde kefil gerektirmeden, satın alınacak otomobil üzerine ipotek tesisi karşılığında kredi çekmenize olanak sağlıyor.

Kredi başvurusu aşamasında yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin bulunmasını talep eden Anadolubank, aynı zamanda çalışma durumunuza göre hazırlanan gelir belgenizin ve satın alacağınız aracın değerini gösteren belgenizin yanınızda bulunmasını talep ediyor. Değer gösteren belge olarak sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura, ikinci el araçlar için ise ruhsat fotokopisi gerekiyor.

Anadolubank 40.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’tan satın alacağınız otomobil için 40 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi çekmeniz ve bu taşıt kredisi için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi fazi oranları yüzde 1,5 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 251 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 15 Eylül Cuma günü itibariyle Anadolubank’a ait resmi internet sitesine ait aşağıdaki bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

Aynı zamanda Kredi Haberi sitesinde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip; bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun kredi çözümünü içeren banka kampanyasını tespit edebilirsiniz.