Kuveyt Türk’ten 10 bin TL İhtiyaç Finansmanı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte katılım bankacılığı prensiplerine uygun bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın ihtiyaç finansmanı kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, katılım bankacılığı prensipleri eşliğinde 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranına sahip ödeme planları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Gerek hac ve umre masrafları, gerek sağlık masrafları, gerek seyahat, tatil masrafları, gerekse eğitim masrafları için rahatlıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç finansmanı türü olan Kuveyt Türk Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı içni size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesini gerekli belgeler ile birlikte ziyaret ederek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 10 Bin TL İhtiyaç Finansmanı

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan temin edeceğinzi 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç finansmanı için size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesini gerekli belgeler ile birlikte ziyaret ederek kredi başvurusu gerçekleştirdikten sonra başvuru sonucunuzun onaylanması halinde 48 ay vade seçeneğini için aylık yüzde 1,27 oranında uyguladığı kâr payı ile birlikte 362,97 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemesi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyasından faydalanmak için bankaya ait kredi başvuru organlarını kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.