Ziraat Bankası’ndan Anında Onaylanan 10 bin TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, yaz aylarının yaklaştığı şu dönemlerde artan masraflarınıza destek olabilmek adına 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit desteği sağlıyor!

Ziraat Bankası; sağlık masraflarından, eğitim masraflarına, tatil masraflarından, tadilat masraflarına kadar aklınıza gelebilen tüm masraflarınız içni temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisini sunarak ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Türkiye’nin en fazla kredi veren bankalarından bir tanesi olmayı her yıl başaran Ziraat Bankası, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor. Esnek bir ödeme planı oluşturabileceğiniz Ziraat Bankası bireysel ihtiyaç kredisini 48 aya kadar vadelendirebileceğiniz gibi, ara ödeme tarihleri de belirleyebilirsiniz. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yaptıran Ziraat Bankası; size en yakın Ziraat Bankası şubesi’nden, Ziraat Bankası internet sitesinden, Ziraat Bankası internet şubesinden, Ziraat mobil’den, Ziraat çağrı merkezinden ve Ziraat Bankası’na ait ATM’lerden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası’ndan talep edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık yüzde 1,19 oranında faiz uygulaması eşliğinde 495,08 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Ya da 48 ay vade seçeneğini tercih ederek aylık taksit tutarınızı 289,25 Türk Lirası’na kadar düşürebilirsiniz.

İnternet sitemizin krediler kategorisindeki tüm kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.