İş Bankası’ndan Hızlı Onaylanan 7.500 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye’nin en geniş müşteri portföyüne sahip olan bankalarından bir tanesi olan Türkiye İş Bankası, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası düşük faiz oranları barındıran bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde eğitimden, sağlığa; dekorasyondan, tadilata; tatilden, alışverişe, borç kapatmaya kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı düşük maliyetler eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasından 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde faydalanabilirsiniz. Bankanın sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ödeme planlarınızı bütçenize göre hazırlatarak, bütçenizi yormadan kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Türkiye İş Bankası’na kredi başvurunuzu 4402’e SMS göndererek yapabilirsiniz. Aynı zamanda bankanın resmi internet sitesi üzerinden, internet şubesi üzerinden, İşCep mobil uygulaması üzerinden kredi başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan internet üzerinden ya da şubeye giderek temin edeceğiniz İş Bankası 7.500 TL ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,56’a denk gelirken, bu faiz oranları eşliğinde oluşturulacak ödeme planında yapılacak aylık ödeme tutarı 238,19 Türk Lirası’na denk geliyor.

48 ay vadeli 7.500 TL ihtiyaç kredisi ürününün yıllık toplam maliyet oranı yüzde 25,3048 olurken, yapılacak toplam geri ödeme miktarı da 11 bin 433,12 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 12 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/ihtiyac-kredileri/ihtiyac-kredisi/Sayfalar/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.