5 Yaşına Kadar Otomobillere Taşıt Kredisi Garanti Bankası’nda!

5 yaşına kadar otomobillerin her biri için avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte krediniz Garanti Bankası’nda.

Garanti Bankası oldukça avantajlı faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanız için gerekli olan taşıt kredisi ürününü sağlıyor. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte sahip olmak istediğiniz otomobilin satın alım aşamasında gerekli nakit desteğini sağlayan Garanti Bankası, sıfır kilometre otomobiller için anahtar teslim bedeli, ikinci el otomobiller için de kasko değeri üzerinden temin edilebilecek taşıt kredisi miktarını hesaplıyor.

Garanti Bankası araç değerlerinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Garanti Bankası 30 Bin Türk Lirası Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade seçeneği ile 30 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi temin etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,55’e denk gelmektedir. Bu faiz oranları eşliğinde çekeceğiniz 30 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay boyunca aylık eşit 950,40 Türk Lirası tutarındaki taksitler ile kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/oto_kredisi.page

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.