Burgan Bank’tan Sıfır ve İkinci El Taşıtlar İçin Özel Kredi

Burgan Bank, hem sıfır, hem de ikinci el taşıt sahibi olmak isteyenler için 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz koşulları ile birlikte taşıt kredisi olanağı sunuyor.

Hem sıfır, hem de ikinci el taşıt alımlarınızda kullanabileceğiniz Burgan Bank Taşıt Kredisi ile birlikte, aylık eşit taksitler ve sabit faiz oranları ile birlikte ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 6 ay ila 48 ay arasında vade seçenekleri sunan Burgan Bank, sıfır taşıt kredinizde taşıdın anahtar teslim ücretinin yüzde 75’ine tekabül eden kısmını finansman olarak sunuyor. Eğer satın almayı düşündüğünüz araç ikinci el ise, Burgan Bank, kasko değerinin yüzde 60’ına tekabül eden miktarı kredi olarak sunarak, araç sahibi olmanıza olanak sağlıyor. 

Rehin koyma işlemi usulü ile taşıtlar için özel kredi olanağı sağlayan Burgan Bank,  araç alımlarında sigorta ve kaskosunun yapılmasını da zorunlu tutuyor. Ödeme süresinin bitiminde aracın size devrini sağlayacak olan Burgan Bank, azami olarak aylık yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranları eşliğinde sıfır taşıtlar için taşıt kredisi sunuyor. Kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Burgan Bank, sıfır ve ikinci el taşıt satın almanız durumunda sadece araç ücreti üzerinden temin ettiği kredi tutarında farklılık gösteriyor.

Sıfır araç satın alma işleminde anahtar teslim ücretinin yüzde 75’i kadar finansman sağlayan Burgan Bank, ikinci el araç satın alımınızda ise kasko değerinin yüzde 60’ı kadar finansman sağlayarak araç sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarını incelemek için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.