Abank 5.000 Türk Lirası Avantajlı İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı ve Kredi Başvurusu

Alternatif Bank (ABank) düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

ABank düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde kredi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmadan ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ödeme planı oluşturan ABank, ödemelerinizi 48 aya kadar uzun vade seçeneklerinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Abank, ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın veya sürücü belgenizin, gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizin bulunmasını talep ediyor.


5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Oldukça avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte tüm ihtiyaçlarınız için çözüm sunan Abank, 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için 24 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde aylık uygulanacak faiz oranlarını yüzde 1,51 oranında belirleyerek, 258,7 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksit tutarları ile ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Bu ödeme planında 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğinde toplam geri ödeme yapacağınız miktar 6 bin 209 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.abank.com.tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.