Ziraat Katılım Bankası’ndan Konut Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası, konut finansmanı ürünü ile bütçenizi zorlamadan 120 aya varan vade seçenekleri ile birlikte konut satın alımlarınızda bütçe desteği sağlıyor. İşte konut finansmanına dair tüm detaylar!

Ziraat Katılım Bankası, düzenlediği konut finansmanı kampanyası ile birlikte sahip olmak için hayalini kurduğunuz konuta kavuşmanıza olanak sağlıyor. Uzun vade seçenekleri ile birlikte adeta kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak tanıyan Ziraat Katılım Bankası, satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut finansmanı sağlıyor.

Kâr payı oranlarını oldukça uygun tutan Ziraat Katılım Bankası, satın alacağınız konut için temin edeceğiniz finansmanı 120 aya kadar vadelendirmenize yardımcı oluyor. Konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek krediniz için gerekli teminatı sağlayan Ziraat Katılım Bankası, herhangi bir kefil şartı talep etmiyor. İster ilk konutunuz olsun, isterseniz kira getirisi için ikinci bir konut alımı düşünün; Ziraat Katılım Bankası, katılım bankacılığı perspektifleri ile birlikte bütçenize uygun bir finansman sağlıyor.

Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı Başvurusu

Ziraat Katılım Bankası’ndan konut finansmanı temin etmek için size en yakın Ziraat Katılım Bankası’na yanınızda doldurulmuş başvuru formu, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportunuza ait fotokopi, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş güncel gelir belgesi, satın alacağınız konuta dair tapunun fotokopisi, adres teyidi amaçlı sabit telefon, elektrik, su ya da doğal gaz faturalardan herhangi bir tanesinin fotokopisinin yanınızda olması gerekiyor. Ek kefil talebinde bulunma durumunuzda ise kefiliniz nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile birlikte yanınızda olması gerekiyor.

Siz de hayalini kurduğunuz konuta bir an önce sahip olmak için en uygun konut kredisi ya da finansmanı için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.