Ziraat Bankası’ndan Avantajlı Konut Kredisi

Ziraat Bankası, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için gerekli olan nakit desteğini avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Ziraat Bankası tarafından sunulan konut kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Ziraat Bankası, 120 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile birlikte, hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor. ‚Bugünün evini yarına bırakma‘ sloganı ile konut kredisi kampanyasını duyuran Ziraat Bankası, aynı zamanda Türkiye’de en çok konut kredisi kullandıran banka olma ünvanını da bir süredir taşıyor.

120 aya varan uzun taksit dönemi seçenekleri ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için gerekli olan nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Ziraat Bankası, aynı zamanda kredi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil talebinde de bulunmuyor. Satın alımı için kredi kullanacağınız gayrimenkulün değerleme uzmanları tarafından sunulan ekspertiz raporunun yüzde 80’ine kadar konut kredisi temin edebilmektesiniz.

Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası uygulaması gerçekleştiren Ziraat Bankası, 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi başvurularında 120 ay vade tercihinde aylık yüzde 0,88 oranında faiz uygulaması gerçekleştirirken, aylık eşit taksit tutarınız da bin 352 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı, 19 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıdaki bağlantı vasıtası ile oluşturulmuştur.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine girerek, bütçeniz için en uygun konut kredisini belirleyebiliriz.