Şekerbank’tan 48 Ay Vadeli Borç Transfer Kredisi

Tüm bankalarda olan borçlarınızı tek bir bankada toplayarak, kolayca ödeme yapmak ister misiniz? Şekerbank, tam size göre bir kredi sunarak borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanıza olanak sağlıyor. İşte detaylar!

Şekerbank, tüm bankalarda olan bireysel kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabına dair borçlarınızın hepsini kendi bünyesine transfer ederek, rahat bir ödeme planı ile birlikte, tek taksit ile ödeme yapmanıza olanak sağlıyor. 100 bin Türk Lirası tutarına kadar borçlarınızı 3 ila 48 ay arasındaki vade seçeneklerinden faydalanarak ödeme planı oluşturan Şekerbank, aylık yüzde 1,47 oranında faiz uygulaması yaparak borçlarınızı kapatmanıza yardımcı oluyor.

Günde 10 TL’ye Tüm Borçlarınızdan Kurtulun!

Şekerbank, düzenlediği borç transfer kredisi kampanyası ile birlikte 100 bin Türk Lirası tutarına kadar olan bireysel kredi borcu, bireysel kredi kartı borcu ve kredili mevduat hesabı borçlarınızın hepsini Şekerbank’ta topluyor. 3 ay ile 48 ay arasında kendi bütçenize uygun olarak tercih edeceğiniz ödeme planı ile birlikte artık borçlarınızı rahatlıkla ödeyebilecek, farklı banka ve şubelerle uğraşmak yerine tek banka ile tüm borçlarınızdan kurtulabileceksiniz.

Siz de hemen size en yakın Şekerbank şubesine giderek, Şekerbank İnternet Sitesi’ni ziyaret ederek ya da Şekerbank Müşteri Hizmetlerini  arayarak günde 10 Türk Lirası’ndan başlayan avantajlı taksit tutarları ile birlikte borçlarınızı ödemeye başlayabilirsiniz.

Kredi başvurusu için sekerbank.com.tr adresini ziyaret edebilir ve kredi başvuru şartları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

En güncel kredi kampanyalarına göz atmak, ihtiyacınız olan nakit cinsine göre kredilerden haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.