Abank’tan Günde 10 TL’ye 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Abank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte günde 10 Türk Lirası’na 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi olanağı tanıyor. İşte Abank ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Dilerseniz beyaz eşyalarınızı yenilemek, dilerseniz de gardırobunuzu tazelemek için; dilerseniz okul masraflarını peşin ödemek, dilerseniz de yaz tatilinizin rezervasyonunu yapıp, tatil harcamalarınızı planlamak için Abank ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. 3 aydan başlayıp 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden sizin için en uygun olanını tercih edebileceğiniz ihtiyaç kredisi için minimum kredi tutarı ise 5 bin Türk Lirası.

Ön kefil şartı aramayan Abank, kredinizi teminatsız olarak size teslim ediyor. Yüzde 15 oranında KKDF ve yüzde 5 oranında BSMV temin eden Abank, sadece Türk Lirası olarak ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlarken, kredi teminatı için de sadece Hayat Sigortası talebinde bulunuyor.

Abank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Abank’tan ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına talep edeceğiniz ihtiyaç kredisinde, başvuru aşamasında yanınızda mutlaka T. C. Kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanınız, adresinizi teyit etmek için kaymakamlıktan alınmış ikâmetgah belgesi ya da son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğal gaz gibi faturalardan bir tanesinin yanınızda olması gerekiyor. Aynı zamanda eğer Abank’tan maaş almıyorsanız gelir belgenizin de yanınızda bulunması kredi başvuru aşamasında gerekli belgeler arasında.

Siz de nakit ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile çözüme kavuşturmak istiyorsanız size en yakın Abank şubesini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda en uygun ihtiyaç kredisini bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.