Vakıfbank’tan Düşük Faizli Kış Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank tarafından düzenlenen Vakıfbank Kış Kredisi, kış aylarında nakit problemi yaşamak istemeyenler için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle çözümler sunuyor. Vakıfbank, düşük faizli ihtiyaç kredisi ürününden SMS’le kredi başvurusu yaparak faydalanmanıza yardımcı oluyor.

Vakıfbank tarafından düzenlenen düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından online kredi başvurusu yaparak, SMS’le kredi başvurusu yaparak ve size en yakın Vakıfbank şubesinden kredi başvurusu yaparak başvurunuzu tamamlamanıza olanak sağlıyor. Düşük masraflı ihtiyaç kredisi ürünü sunan banka, ödemelerinizi 48 aya kadar uzatmanıza, aylık eşit taksitli, 2 ayda bir eşit taksitli ve 3 ayda bir eşit taksitli olmak üzere kredi seçeneklerinden faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Vakıfbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasında sizden ön kefil talebinde bulunulmuyor. 

Vakıfbank 7.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan çekeceğiniz 7 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 36 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,45 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 263,30 Türk Lirası’na tekabül ederken, kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 22,9988’e, toplam geri ödeme yapılacak miktar 9 bin 478,53 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu kredi ödeme planı, 5 Şubat 2018 Pazartesi günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.