Vakıf Katılım’dan Arsa Değerinin Yüzde 100’üne Arsa Finansmanı!

Vakıf Katılım Bankası satın almayı düşündüğünüz arsanın eksperiz değerinin yüzde 100’üne katılım bankacılığı prensipleriyle kadar arsa finansmanı temin etmenize olanak sağlıyor.

Yatırımlarını arsa satın alarak değerlendirmek isteyen yatırımcılar için 60 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin edilen arsa finansmanı, Vakıf Katılım Bankası tarafından arsanın sahip olduğu ekspertiz değerinin yüzde yüzüne kadar temin edilebiliyor. Bütçeniz için özel ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlayan Vakıf Katılım Bankası, herhangi bir kefil talebinde bulunmuyor.

Vakıf Katılım Bankası Arsa Finansmanı Başvurusu

Vakıf Katılım Bankası, arsa finansmanı başvuru aşamasında başvuru formu doldurmanızı talep ediyor. Doldurduğunuz form ile birlikte nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuzun fotokopisini talep eden Vakıf Katılım Bankası; çalışma durumunuza göre düzenlenmiş bir gelir belgesinin de yanınızda bulunmasını istiyor.

Satın alacağınız arsaya ait tapu fotokopisini, arsanın ekspertiz raporu oluşturulması için talep eden Vakıf Katılım Bankası, daha önce müşterisi olmamanız halinde maksimum 2 ay önce düzenlenmiş, müşteri adına kayıtlı bir telefon, elektrik, su ya da doğalgaz faturasını ikamet adresini teyit etmek maksadıyla talep ediyor.

Temin edilen kredi tutarının yüzde 2,25’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Vakıf Katılım Bankası, aylık yüzde 1,28’den başlayan kâr oranları ile birlikte satın alacağınız arsa için ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sağlıyor.

Siz de yatırımlarınızı arsa alarak korumak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun arsa kredisini bulabilirsiniz.