HSBC’den 5000 TL Anında Kredi!

HSBC Bankası düzenlediği ihtiyaç kredisi bankası ile birlikte 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredinizi anında onaylayarak hesabınıza aktarıyor. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için merak edilen tüm detaylar!

HSBC Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 5 bin Türk Lirası tutarındaki acil nakit ihtiyacınız için 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Size en yakın HSBC şubesine giderek başvuru gerçekleştirebileceğiniz ihtiyaç kredisi için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgeniz, gelir durumunuzu gösteren maaş bordrosu, maaş cüzdanı gibi belgeleriniz ve ikâmet adresinizi gösteren adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin bulunması gerekiyor.

5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi başvusu için 36 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,82 oranında faiz uygulaması eşliğinde aylık taksit tutarının 202 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

24 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde ise aylık faiz oranınız yüzde 1,82 olurken, taksit tutarınız 270 Türk Lirası olarak belirleniyor. 18 ay vade tercihinizde sabit faiz uygulaması yapan HSBC bankası, taksit tutarınızı 339 Türk Lirası olarak belirlerken, 12 ay vade tercihinizde ise taksit tutarınız 478 Türk Lirası olarak belirleniyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın HSBC bankası şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirerek acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin edebilirsiniz.