Akbank 120 Ay Vadeyle 100 bin TL Konut Kredisi Sunuyor

Akbank, hayalindeki konuta sahip olmak isteyenlere aylık bin 427 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile 120 ayda geri ödeyebileceği 100 bin TL tutarında konut kredisi imkanı sunuyor. Size en yakın Akbank şubesine satın almak istediğiniz dairenin tapusu ile giderek başvurabileceğiniz konut kredisinde aylık yüzde 0,97 oranında faiz uygulaması yapılıyor.

Kira öder gibi ev sahibi olmanın yolu şimdi Akbank’tan geçiyor. Her bütçeye uygun vade seçenekleri ve ekonomik faiz oranları eşliğinde sizde hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. T. C. kimlik numaranızı gösteren kimlik, ehliyet ya da pasaportunuzun aslı ve fotokopisi ve aylık sabit gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuzu belirten gelir belgeniz eşliğinde, satın almak istediğiniz konuta dair belgelerle Akbank şubesini ziyaret ederek konut kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Sabit faizli konut kredisi kampanyasından faydalanarak, aylık faiz oranınızı yüzde 0,90’dan başlatabilirsiniz. Tercih edeceğiniz vade süresine göre değişen faiz oranları ise şu şekilde;

  • 24 aya kadar olan vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,90 oranında faiz uygulanıyor.
  • 25 aydan 60 aya kadar olan vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,93 oranında faiz uygulanıyor.
  • 61 aydan 84 aya kadar olan vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,95 oranında faiz uygulanıyor.
  • 85 aydan 120 aya kadar olan vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,97 oranında faiz uygulanıyor.

Tercih edeceğiniz vade miktarı ile, sabit faiz üzerinden eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturarak, hayalini kurduğunuz eve sahip olabilme şansını yakalabalir, sabit faiz uygulamasında piyasa faizlerinde yaşanabilecek dalgalanmalardan etkilenmezsiniz.

Sizde internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bankalar tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyalarına göz atıp, sizin için en uygun konut kredisini bulabilir, sahip olmak istediğiniz konut için önemli bir adım atabilirsiniz.