Ziraat’ten Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası, kredi tahsis ücreti dahil hiç bir masrafın temin edilmediği masrafsız ihtiyaç kredisi sunarak acil nakit ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretiyor. İşte Ziraat Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Ziraat Bankası, düzenlediği masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranı eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini hızlı bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. Tadilat masrafları, tatil masrafları, sağlık masrafları, eğitim masrafları gibi tüm masraflarınız için kolaylıkla temin edebileceğiniz masrafsız ihtiyaç kredisi için Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden, Ziraat Bankası mobil bankacılık üzerinden, Ziraat Bankası ATM’leri üzerinden ve size en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden rahatlıkla kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

10 bin Türk Lirası Masrafsız Kredi

Ziraat Bankası’ndan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki masrafsız ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,26 oranında uygulanan faiz eşliğinde 294,50 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilir, rahat bir nefes alabilirsiniz.

Kredi ile ilgili faiz oranı ve örnek hesaplama işlemi 22 Mayıs 2017 tarihinde Ziraat Bankası internet sitesinden yapılmış olup kesin faiz oranı ve hesaplama işlemi banka şubesi tarafından bildirilecektir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini araştırabilir, Türkiye’de hizmet veren tüm bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atabilirsiniz.